Бійці "Айдару" опинилися у критичній ситуації: не вистачає питної води та палива

Нашим афганцям на 29-му критично не вистачає питної води, тактичного обладнання, палива, дизельних генераторів.. останні давно вишли з ладу і світло практично є лише днем - від сонця.. А це менше 1 км до позицій російських бойовиків, які щодня гатять по наших мінометами, «градами» і плювали вони на «мінскіє договорняки»..

Ще більш жахлива ситуація із коштами на поховання.. Труна, хрест, вінки, одяг, рефрижератор і паливо на нього, щоб повернути тіла наших Героїв в їх рідні землі за свободу, незалежність та мир на яких вони віддали найдорожче - своє життя..

І це все за власний кошт.. власні кошти бійців, «Баті» та інших командирів, волонтерів, церкви УПЦ КП та просто небайдужих наших громадян-патріотів.. за що їм безмежна подяка та низький уклін!

Читайте также: З’явилося відео, як «Айдар» залишає місто Щастя

Але.. постає просте риторичне питання - держава, уряд та МО, якому підпорядкований батальйон вже більше року - ДЕ?!?! Де вони.. їх забезпечення? Мільйони-мільярди виділених коштів з бюджету - ДЕ?! А щомісячний «військовий» податок із наших громадян, які й так допомагають щодня, віддаючи останнє - ДЕ? Чи підпорядкованість в нашій державі означає лише формальний папірець і популізм для телеекранів? Я в шоці.. не вже за труну і хрест, потрібно кожний раз дзвонити в МО, що почути переадресацію на місцевий воєнкомат, а там знову на МО.. і як наслідок знову за власні кошти.. Ну що це таке.. ?!! Шановні вищі військові керманичі (головнокомандувач, генштаб, уряд) якщо у вас залишилось щось святе, вирішить хоча б це питання.. Вже не кажу про тактичне і повсякденне забезпечення на передку..

А паливо.. Де паливо?! Як виїжджати бійцям на передові? Як довозити забезпечення? Вже не кажу про роботу генераторів, а це зв’язок, зарядка рацій, акумуляторів тощо.. Як боронити належно наші фронтові рубежі? І знову за власні кошти..?! Чи це нова тактика МО - протягнуть бійці чи ні, а може хоч так відступлять?! А фіг Вам, вистоїмо, не відступимо, не здамось самі і не здамо наші позиції, місцевий народ, наших українців, це наша земля і ми будемо її боронити до кінця.. до останнього подиху.. до останньої краплини крові.. в ім’я наших полеглих побратимів і вільної та незалежної України!

Для роздумів пост о. Валентина, розміщений сьогодні на його сторінці:

«"Последние из Могикан"..Це останні наші побратими, які залишились обороняти поки що "українську" територію, ( Щастя, Трьохізбенка),бо вона де-факто стає "буферною" зоною. Не треба "зраджувати", достатньо визнати іі "буферною".. І..війська повинні відійти на інші позиції. А хто не згоден - виводять поза штат і називають ОПГ. Це така комерційна політика держиморд. А прості люди підходять і запитують: ви хоть розумієте, що буде з нами? ми ж українці і вам довірились? Що відповісти?..»
https://www.facebook.com/valentin.seroveckij/posts/857640300937965

http://antikor.com.ua/articles/49362-bijtsi_ajdaru_opinilisja_u_kritichnij_situatsiji_ne_vistachaje_pitnoji_vodi_ta_paliva

ТОП новости

Вход

Меню пользователя